Aşkın Bedeli 198.Bölüm Özeti / 4 Eylül Perşembe

Yazan: Admin 3 Eylül 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan dizi Aşkın Bedeli, yeni sezonuna başladı. Aşkın Bedeli 4 Eylül Perşembe günü 198. bölümü ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Yaz tatilinin bitmesi ile dizi de yeni sezonuna giriş yaptı ve yeni bölümü ile izleyicilerini şimdiden merak ettirmeyi başardı. Aşkın Bedeli kaldığı yerden tüm heyecanı ile Perşembe günü devam edecek. Aşkın Bedeli dizi hayranlarının merak ettiği ise 198. yeni sezon bölümünde neler olacak, neler yaşanacak sorusu olmuştur. Bizde siz değerli ziyaretçilerimiz için dizinin 196.bölüm özetine aşağıda yer veriyoruz.

Aşkın Bedeli 198. Bölüm Özeti;
Poyraz ailesine kavuşabilecek mi?

Şimal’in Poyraz’a getirdiği bilgi yanlış çıkmış, Poyraz bir kez daha ailesine ulaşamamıştır. Poyraz ölümü göze alarak Rüstem Oğuzer’in karşısına dikilmeye karar verir. Şimal ise Poyraz’dan bir şans daha isteyerek onu durudurmaya çalışır. Bu kez Haznedar Ailesi’ni kurtarmayı başaracaklardır.

Sedef, Poyraz’dan gelen yatıştırıcı haberlerle umutlanırken, Veda’nın özgürlüğüne kavuşması için de bir yol aramaktadır. Sakat kaldığını öğrenen Betül’ü şikayetinden vazgeçirmek için, Hayriye varını yoğunu ortaya koyar.
Tüm bu olayların ortasında aşk acısı çeken Ferhat, Dicle’nin yüzünü bir kez daha görmek zorunda kalır. Yaman ve Gülnara; Alper’den kalan evi tutmak üzereyken, Dicle’yle birlikte gelen Osman da eve talip olur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.