Aşkın Bedeli 199.Bölüm Özeti / 5 Eylül Cuma neler olacak?

Yazan: Admin 3 Eylül 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Aşkın Bedeli 199.bölümüyle 05.09.2014 Cuma günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 5 Eylül'de yayınlanacak olan 199.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Aşkın Bedeli 199.bölüm özetine yer veriyoruz. Aşkın Bedeli 199.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Aşkın Bedeli 199.Bölüm Özeti;
Haznedar Ailesi bir kez daha bir araya gelmişler, Oğuzerler’in elinden kurtulmayı başarmışlardır. Fakat kendileri için tehlike Urfa’dan çıkana kadar devam etmektedir. Şimal, ise kendi planları dahilinde bu kaçışa engel olmak istemektedir.

Betül’ün şikayetçi olmaması üzerine Veda özgürlüğüne kavuşmuştur. Sedef’le birlikte tekrar ailelerinin sesini duyabilmenin mutluluğunu yaşarlarken, Betül ise Hayriye’nin evindeki ilk günü cehenneme çevirir. Betül’ün gelişiyle evden kaçan Ferhat ise Osman ve Dicle’yle karşılaşır. Ferhat’ı yıkacak haberlerin ardı arkası kesilmemektedir.
Yaman ve Gülnara ise yeni evlerine taşınırlarken, geçmişlerindeki tüm kirli sayfaları da kapatmaya karar vermişlerdir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.