Aşkın Bedeli 203.Bölüm Özeti / 11 Eylül Perşembe

Yazan: Admin 10 Eylül 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 203.bölümü ile kaldığı yerden 11.09.2014 Perşembe günü devam ediyor. 11 Eylül 2014 tarihinde ekranlara gelecek olan 203.bölümünde neler olacak, neler yaşanacak sorusunu merak eden izleyiciler için konumuzun devamında Aşkın Bedeli 203.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen Aşkın Bedeli 203.bölüm özeti hakkında yorum yazınız.

Aşkın Bedeli 203. Bölüm Özeti;
Poyraz Sedef’e ulaşmaya çalışıyor.

Poyraz ve ailesi, Şimal’i de yanlarına alarak İstanbul’a dönerler. Poyraz’ın tek derdi bir an önce Sedef’e ulaşmak ve olup biteni kendisine anlatmaktır. Sedef ise Poyraz’ın kendisine haber bile vermeden evlenmesiyle yıkılmıştır. Poyraz, yaşananları Sedef’e açıklayabilecek midir?

Ender ve Veda, Hayriye’yi Betül’ün işkencelerinden kurtarmak için, ona önemli bir teklif yaparlar. Betül, Veda ve Ender’in teklifini kabul edecek midir?

Dicle henüz Osman’dan kurtulamamışken, bir de Osman’ın annesi yanlarına taşınmıştır. Dicle için işlerin kötüye gittiğini fark eden Canan, Ferhat’ı Dicle konusunda ikna etmeye çalışır. Yaman ise Gülnara’yla arasındaki buzları eritmek istemektedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.