Beni Affet 591.Bölüm Özeti - 2 Eylül

Yazan: Admin 2 Eylül 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 591.bölümü ile 02.09.2014 Salı günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 2 Eylül tarihinde yayınlanacak olan 591.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 591.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 591.Bölüm Özeti;
Kemal’den hiç bir haber alamayan Bahar perişan haldedir. Kemal olmadan nefes bile alamayan Bahar, kocasını bulmayı kafasına koyarak harekete geçer. Ancak Bahar herkesi endişelendirecek bir durum yaşar. Polis tarafından yakalanan Cesur sorguya çekilir. Oğlunun hayatı için endişelenen Osman Cesur’un boğazına yapışır.

Aşklarını evlilikle mühürleyen Cüneyt ve Feride balayı keyfi yaşarken, Kemal’in durumundan habersizlerdir. Kardeşinin bir Kozan’la evlenmesini içine sindiremeyen Eylül öfkesini kontrol edemez. Feride’ye bir an önce kavuşmak isteyen Eylül, ailelerini katledenin Osman Kozan olduğunu ona kanıtlamak ister. Eylül’ü sakinleştirmek isteyen Tunç’un ise Feride ve Cüneyt’i geri getirecek bir planı vardır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.