Beni Affet 593.Bölüm Özeti / 4 Eylül Perşembe

Yazan: Admin 3 Eylül 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet dizisi 593.bölümü ile 04.09.2014 Perşembe günü kaldığı yerden devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin tek merak ettiği konu ise 4 Eylül tarihinde yayınlanacak olan 593.bölümünde neler olacağıdır. Bizde siz değerli Beni Affet izleyicileri için yazımızda Beni Affet 593.bölüm özetini paylaşıyoruz. Lütfen yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Beni Affet 593.Bölüm Özeti;
Bahar ve Cüneyt Kemal’a ait ipucu bulabilecek mi?

Bahar ve Cüneyt Kemal’i bulabilmek için bir ipucu ararlar. Bahar kocasının yokluğunda günden güne eriyip biterken, kardeşini bulmakta kararlı olan Cüneyt, Bahar’a destek olur. Cesur ise hem paraların hem de Bahar’ın peşindedir.

Öte yandan Şahin’in yası devam ederken, Kader ve Umut arasında yaşanacak bir gerginlik sonrası Kader teselliyi başka birisi olarak tanıdığı Sait’in yanında bulur.

Feride, yıllardır kendisine etmedik kötülük bırakmayan Eylül’ün yine bir oyun içerisinde olduğunu düşünerek öfkelidir. Eylül ise kardeş olduklarını kabul etmeyen Feride için canını bile feda etmeye hazırdır. Osman ve Zühre günlerdir kayıp olan oğulları Kemal’in üzüntüsü içindedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.