Beni Affet 594.Bölüm Özeti / 5 Eylül Cuma

Yazan: Admin 3 Eylül 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 594.bölümüyle 05.09.2014 Cuma günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 5 Eylül'de yayınlanacak olan 594.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 594.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 594.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 594.Bölüm Özeti ;
Kemal’in, Şahin’in verdiği paraları koyduğu deponun yerini hatırlayan Bahar, bir ipucuna ulaşmak için Cüneyt ve polisle birlikte oraya gider. Ancak parayı ele geçirmek isteyen Cesur’da o depodadır.

Babasının ölümüyle sarsılan Kader, Sait’in yanındadır. Sevgi ve Umut Kader için endişelenirken, Kader kendisini ummadığı bir durumda bularak panikler.

Eylül’ün kardeşlik konusunda yalan söylediğini düşünen Feride ve Yıldız, bunun altında yatan sebepleri çözmeye çalışırlar. Kendisini daha fazla tutamayan Feride, Eylül’ün yangınla ilgili anlattıklarını Yıldız’a söyler. Eylül ise yangını çıkaranın Osman Kozan olduğunu Feride’ye kanıtlamakta kararlıdır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.