Beni Affet 595.Bölüm Özeti / 8 Eylül Pazartesi

Yazan: Admin 6 Eylül 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 595.bölümüyle 08.09.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 8 Eylül'de yayınlanacak olan 595.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 595.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 595.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 595.Bölüm Özeti;
Kemal’in ortadan kaybolmasıyla hayatı alt üst olan Bahar, kocasını bulma çabalarına aralıksız devam ederken, peşindeki Cesur’dan habersizdir. Paraların Bahar’da olduğunu düşünen Cesur, hem Bahar’a hem paralara sahip olmak ister. Cesur Bahar’ın çok yakınındadır.

Geç bulduğu babasını erken kaybeden Kader, babasının ölümünden ailesini sorumlu tutar.

Bahar’a destek olmak isteyen Cüneyt ve Feride, Yusuf bebekle ilgilenirken, Eylül ve Dilek yangını çıkartanın Osman Kozan olduğunu kanıtlamak için yeni ipuçları peşindedir.

Feride, Eylül’le birlikte hareket eden halasını sorgularken, Zühre Dilek’in tavırlarından şüphelenir. Öte yandan Yıldız, Eylül konusunda Tunç’a rest çeker.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.