Beni Affet 600.Bölüm Özeti / 15 Eylül Pazartesi

Yazan: Admin 13 Eylül 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 600.bölümüyle 15.09.2014 Pazartesi günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 15 Eylül'de yayınlanacak olan 600.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 600.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 600.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 600.Bölüm Özeti;
Eylül Yalçın’ın Osman’la olan bağlantısını öğreniyor.

Kendisini Bahar’a başka birisi olarak tanıtan Cesur, Bahar’a yaklaşmaya çalışır. Ancak Bahar’ın aklında kocasını bulmaktan başka bir şey yoktur.

Kemal’i fidyecilerin elinden geri almak isteyen Bahar, polisin işbirliğine yanaşmaz. Bu sırada kendilerinden fidye isteyenin Cesur olduğundan şüphelenen Osman ise Umut’la birlikte Cesur’un karşısına çıkarak onu konuşturmak ister.

Cüneyt bir yandan kardeşi Kemal’i geri almak için para bulmaya uğraşırken, bir yandan da Eylül’ü kendilerinden uzak tutmak ister.

Ancak Feride’ye ablası olduğunu inandırmak konusunda umutlu olan Eylül, Tunç’la birlikte yangınla ilgili sırrı bilen tek isim olan Yalçın’ın Osman’la olan bağlantısını öğrenir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.