Beni Affet 602.Bölüm Özeti / 17 Eylül Çarşamba

Yazan: Admin 16 Eylül 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Star TV'nin beğenilen dizisi Beni Affet 602.bölümüyle 17.09.2014 Çarşamba günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Beni Affet izleyicilerinin en çok merak ettiği konulardan birisi ise 17 Eylül'de yayınlanacak olan 602.bölümünde neler olacak, neler yaşanacağıdır. Bizde sizler için sayfamızda Beni Affet 602.bölüm özetine yer veriyoruz. Beni Affet 602.bölüm özeti hakkında düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 602.Bölüm Özeti;
Cesur Kemal’e bir oyun düzenliyor.

Bahar Kemal’i kurtarmak için polisle işbirliği yapmayı kabul etmiş, büyük buluşma gelip çatmıştır. Parayı vererek kocasını geri alacağını düşünen Bahar, aslında büyük bir oyunun kurbanı olduğundan bihaberdir. Cesur kurduğu sahte bir düzenekle Kemal’i sevdiklerinin hayatından tamamen çıkartmayı amaçlar.

Cüneyt ve Osman Kemal’i kurtarmak için fidyecilerle buluşma yerine gider. Ancak Kemal sandıkları aslında başka birisidir.

Öte yandan Dilek, Feride’yi Eylül’le olan kardeşliği konusunda ikna etmeye çalışır. Eylül’ün ablası olduğuna inanmayan Feride ise Eylül’ün kendisine yaşattıkları yüzünden oldukça öfkelidir.

Yalçın’ın elinde yangınla ilgili bir kaset olduğunu öğrenen Eylül ve Tunç, o kaseti ele geçirmenin yollarını arar.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.