BİM Asus X551NMAV Bilgisayar Özellikleri - 19 Eylül

Yazan: Admin 16 Eylül 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Bim mağazasına 19 Eylül tarihinde gelecek olan aktüel ürünlerin en öne çıkanı Asus X551NMAV markalı bilgisayardır. Eğer sizlerde böyle bir bilgisayar almayı düşünüyorsanız 19 Eylül 2014 Cuma günü Bim mağazalarına uğrayıp ürünü tedarik edebilirsiniz. Asus X551NMAV laptop'u alacak kişiler için konumuzda bilgisayarın özelliklerine ve fiyatına yer veriyoruz.

BİM Asus X551NMAV Bilgisayar Özellikleri;
- İntel Celeron N2830 işlemci
- Windows 8.1 (bing ) işletim sistemi
- İntel Hd grafik kartı
- 2GB bellek
- 500 GB HDD
- 15,6" HD ekran
- 1366x728 piksel

Fiyat: 599,00 TL

Yorum; Yorumunda her şeyi açık açık yazıyorum. Bu bilgisayarı almak istiyorsanız sadece internete girmek için almalısınız. Oyun oynamak için falan bu bilgisayarı alayım diyorsanız ihtiyaçlarınızı kesinlikle karşılamaz diyorum. İşlemcisi pek güzel değil ayrıca 2 GB ram bulunmaktadır buna da pek iyi diyemeyiz.

Ayrıca İntel HD grafik kartı bulunuyor. Bu grafik kartının yanında ekstradan bir ekran kartı daha olması gerekiyor. Yani yeni çıkan tüm dizüstü bilgisayarlarda iki adet ekran kartı bulunur. Birisi HD grafik ailesi bir diğeri de AMD ya da NVİDİA'nın kartlarıdır. İşte bu bilgisayarda AMD ya da NVİDİA grafik kartı yoktur. Bu grafik kartı ile de küçük oyunları oynayabilirsiniz ama yeni çıkan oyunları kesinlikle rahat oynayamaz, performans sağlayamazsınız.0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.