Deniz Yıldızı 1057.Bölüm Özeti - 4 Eylül Perşembe

Yazan: Admin 3 Eylül 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Sevilen günlük dizi Deniz Yıldızı 04.09.2014 Perşembe günü 1057.bölümü ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Deniz Yıldızı takipçileri ise bu sürükleyici dizinin 4 Eylül tarihinde yayınlanacak olan 1057.bölümünde neler olacağını, neler yaşanacağını merak ediyorlar. Deniz Yıldızı takipçileri ve hayranları için aşağıda 1057.bölüm özetini paylaşıyoruz bakalım 4 Eylül'de neler olacak?

Deniz Yıldızı 1057. Bölüm Özeti;
Suna bebeğinin adını İpek koymuştur. Mustafa, bebeğin Can’dan olduğunu öğrendikten sonra hain bir plan yapmıştır. Tüm bunlardan habersiz Suna, Mustafa’nın bebeğini kabul ettiğini ve her şeye yeniden başlayacaklarını zannetmektedir. Acaba Mustafa, hain planını gerçekleştirebilecek midir?

Kadriye’nin yalvarmaları ve yalanları işe yaramamış, Ayşe onu bir daha görmek istemediğini söyleyip ve evden kovmuştur. İyice sıkışan Engin, Ayşe’yle baş başa konuşmaya karar verir. Acaba Engin kardeşini eve dönmeye ikna edebilecek midir?

Atakan’dan haberi olmayan Melih ve Banu’nun evine haciz gelmiş, bütün eşyaları ellerinden alınmıştır. Melih bu durumun herkesten gizlenmesini istemiştir. Can, Banu ve Melih’in mali durumundan habersiz, Esra yüzünden vicdan azabı çekmektedir. Melih, Can’dan yardım istemeyi düşünen Banu’yu sert bir şekilde uyarır. Ancak Banu kararsızdır. Acaba Banu, Melih’ten gizli Can’dan yardım isteyecek midir?

Yusuf, Ayşe ile evlenmek istemektedir. İkili buluşur. Yusuf, Ayşe ile olan gelecek planından bahseder. Acaba Ayşe ne cevap verecektir?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.