Deniz Yıldızı 1061.Bölüm Özeti / 10 Eylül Çarşamba

Yazan: Admin 9 Eylül 2014 Salı 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı 1061. bölümü ile 10.092014 Çarşamba günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Deniz Yıldızı 1061.bölümünde neler olacağını merak edenler için yazımızın devamında Çarşamba günü neler olacağını içeren özet bulunmaktadır. Deniz Yıldızı 1061.bölüm özeti hakkında bizlerle düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Deniz Yıldızı 1061.Bölüm Özeti;
Banu’nun zor seçimi!

Mustafa, hain planını gerçekleştirmiş ve Suna’nın elinden, Can’dan olan bebeğini zorla almıştır. Şimdi Suna, bebeğinin yerini öğrenmeye çalışacaktır.

İkbal, Ayşe’den gizli Yusuf’la konuşmuş ve evlenme kararından vazgeçmesini istemiştir. Bunu öğrenen Ayşe çok sinirlenip, evi terk etmeye karar verir. İkbal ise buna engel olmaya çalışır.

Sabiha, dünden beri Suna’yla konuşamadığı için endişelidir. Aile Suna’yı ziyarete gidecektir. Acaba gecekondu ahalisi, Mustafa’nın İpek’i kaçırdığını öğrenecek midir?

Banu öğle arası eve uğrar, Melih’e garsonluk yaptığını itiraf eder. Melih ise bu durumu kaldıramamıştır. Melih, Banu’dan işe dönmemesini, eğer bu evden çıkarsa onu terk edeceğini söyler. Banu kararsız kalır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.