Deniz Yıldızı 1064.Bölüm Özeti / 15 Eylül Pazartesi

Yazan: Admin 13 Eylül 2014 Cumartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Deniz Yıldızı 1064. bölümü ile 15.092014 Pazartesi günü kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Deniz Yıldızı 1064.bölümünde neler olacağını merak edenler için yazımızın devamında Pazartesi günü neler olacağını içeren özet bulunmaktadır. Deniz Yıldızı 1064.bölüm özeti hakkında bizlerle düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Deniz Yıldızı 1064.Bölüm Özeti;
Yusuf Ayşe’ye evlenme teklif ediyor!

Mustafa, İpek için yeni bir aile bulmaya çalışmaktadır. Mustafa’nın garip halinden şüphelenen Suna, Mustafa’yı takip eder. Acaba Suna, takip sonunda kızının yerini öğrenebilecek midir?

Kazım hava almak için dışarı çıkmış ve Banu’nun çalıştığı restoranın yakınlarına gelmiştir. Bu sırada restoranın önünde kuryeye siparişini veren Banu, acaba babası Kazım’a yakalanacak mıdır?

Yusuf, Ayşe’ye, tek taş yüzük alıp tekrar evlenme teklif eder. İkili çok mutludur. Bu sırada gecekonduya gizemli bir misafir gelir. Yusuf’u görmek isteyen bu sürpriz kişi kimdir?

Atakan, Banu’dan intikam almak için planlarına devam eder. Amcası İzzet ile konuşan Atakan’ı, Yıldız duyar. Acaba Yıldız, bu durumu nasıl kullanacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.