Deniz Yıldızı 1067.Bölüm Özeti / 18 Eylül Perşembe

Yazan: Admin 17 Eylül 2014 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV ekranlarında yayınlanan ve en çok seyredilen dizisi Deniz Yıldızı tüm hızıyla ve heyecanı ile devam ediyor. Deniz Yıldızı dizisinin 18 Eylül'de yayınlanacak olan 1067.bölümünde neler olacak diye merak eden izleyiciler için 1067.bölüm özetine konumuzda yer verdik. Deniz Yıldızı 1067.bölüm özeti hakkında yorumlarınızı yazmayı unutmayınız.

Deniz Yıldızı 1067.bölüm özeti / 18 Eylül Perşembe;
Suna gerçeği anlatacak!

Nehir, gecekondudakilere Yusuf ile sözlü olduğunu söylemiş, Yusuf ise gerçekleri ailesine anlatamamıştır. Nehir’in yeni planı, Ayşe’ye, Yusuf’la sözlü olduğunu söyleyip, ikiliyi ayırmaktır. Acaba Nehir, amacına ulaşacak mıdır?

Gizem’in bebeği ölünce, Engin ve Mustafa, İpek’i, Gizem’e kendi bebeğiymiş gibi gösterir. Gizem şüphelenmez, mutludur. Her an vicdan azabı çeken Engin, Gizem’e gerçeği itiraf edecek midir?

Banu kovulmuş, Yıldız ise Atakan’ın planına dahil olmuştur. Yıldız, Banu’yu, İzzet’in şirketinde çalışmaya ikna etmek ister. Acaba Banu, bu tuzağa düşecek midir?

Suna artık tek başına bu acılarla baş edemez ve bu durumu birine itiraf etmeye karar verir. Acaba Suna, kızı İpek’in hala yaşadığı gerçeğini, kime anlatacaktır?

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.