Aşkın Bedeli 284.Bölüm Özeti / 5 Ocak 2015 Pazartesi

Yazan: Admin 5 Ocak 2015 Pazartesi 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkın Bedeli 284.Bölüm Özeti
Star TV'de ekranlara gelen ve ilk yayınlandığı günden bu yana büyük ilgi ile seyredilen Aşkın Bedeli, 5 Ocak 2015 Pazartesi günü kaldığı yerden devam ediyor. Aşkın Bedeli izleyicilerinin en çok merak ettiği ise 5 Ocak Pazartesi gün yayınlanacak olan 284.bölümde neler olacağıdır. Bu nedenle siz değerli ziyaretçilerimiz için konumuzda Aşkın Bedeli 284.Bölüm Özetine yer verdik. Aşkın Bedeli 284. Bölüm hakkında yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.

Aşkın Bedeli 284.Bölüm Özeti şöyledir;
Yaman büyük bir hata yapıyor.

Düğün günü herkes için zehir olur. Osman tarafından vurulan Dicle hızla hastaneye kaldırılır. Ferhat ve Hayriye, hem Dicle’nin hem de bebeğin sağlığından endişelidirler.

Hastanedeki bekleyiş sırasında Şimal’in bayılması Poyraz ve Sedef arasında gerginliğe neden olur. Poyraz, Sedef ve Faruk’u yan yana görmekten hiç hoşnut değildir.

Emir ve Gülnara, Betül’ü evden uzaklaştırmaya karar verirler. Ancak Betül’ün elindeki kozlar, herkesin elini kolunu bağlamaktadır.

Yaman’la güzel bir gün geçiren Diyar, halinden gayet memnundur. Fakat Yaman’ın kafasındaki soru işaretleri büyük bir hata yapmasına neden olur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.