Beni Affet 686.Bölüm Özeti / 14 Ocak 2015 Çarşamba

Yazan: Admin 14 Ocak 2015 Çarşamba 0 yorum
Sponsorlu Bağlantılar
Beni Affet 686.Bölüm Özeti / 14 Ocak 2015 Çarşamba
Star TV'nin en çok sevilen ve en çok beğenilen dizisi Beni Affet kaldığı yerden 14 Ocak Çarlanba günü devam edecek. Beni Affet'in yeni bölümü olan 686. bölümünde 14.01.2015 Çarşamba günü neler olacak, neler yaşanacak diye merak içerisinde olan kişiler için sayfamızda Beni Affet 686. Bölüm özetini paylaşıyoruz. Beni Affet dizisinin hayranları günden güne artmaya devam ediyor bu nedenle dizinin yeni bölüm özetleri de bir hayli merak ediliyor. Uykusuzadam.net blog sitesi olarak siz değerli Beni Affet izleyicileri için sitemizde dizinin özetlerini paylaşmaya devam ediyoruz. İşte Beni Affet 686. Bölüm Özeti bakalım neler olacak?

Beni Affet 686. Bölüm Özeti;
Kozan Ailesi Feride’yi tebrik etmeye geliyor.

Feride’nin hamilelik haberi herkes tarafından coşkuyla karşılanır. Feride, ailesi ve kocası Cüneyt’le birlikte kutlama yapmaya hazırlanırken, içi rahat etmeyen Osman, gelini Feride’yi tebrik etmek ister. Ancak Feride’yi görmeye gelen Kozan Ailesi çok da hoş karşılanmaz. Osman duygusal bir açıklama yaparken, Feride ona nasıl bir tepki gösterir?

Kavga eden Bahar ve İnci gözaltındadır. İnci, Kemal konusunda Bahar’ın sinirlerini bozmaya devam ederken, Bahar ise çileden çıkar. Sevgi’den haberi alarak karakola gelen Kemal karısını oradan çıkartırken, Umut’un Sait’e zarar vereceğinden korkan Kader ise abisini ondan uzaklaştırmaya çalışır.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi: Adı/URL ya da Anonim seçerek yorum yapabilirsiniz.
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.